Професійна косметика

Телефон
+380(32)275-68-05, +380(67)322-33-99 - Viber для заявок на замовлення послуг
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua

Продаж професійної косметики і засобів для домашнього догляду

Назви ліній і марок:

Academie, SeSDERMA Laboratries, Peclavus, Gehwol , Nail-Tek, L’oreal , Kerastase та ін.

Kerastase

це абсолютно унікальна професійна косметика, орієнтована на комплексний догляд за волоссям всіх типів, а також шкірою голови, яка нерідко страждає при фарбуванні, освітленні волосся, термо-або хімічній завивці. Маски, бальзами та шампуні даного бренд є продуктами люкс класу.

Завдяки спеціальній формулі вони живлять, зволожують, відновлюють структуру і повертають природний блиск волоссю по всій довжині.

Academie Scientifique de Beaute

професійна косметика преміум-класу. Вона створена спеціально для проведення процедур в салонах краси, а також для догляду за шкірою в домашніх умовах.

Sesderma (Mediderma) Laboratories

компанія яка була заснована групою фахівців в 1989 році. Головною місією компанії «Sesderma (Mediderma)» є в тому що б створити інноваційну високоякісну продукцію в області дерматології для задоволення потреб пацієнтів . У результаті постійних інтенсивних досліджень (які проводяться за всіма стандартами якості Європи)розробляються й створюються новітні види продукції, які показують свою ефективність .У результаті лабораторія «Sesderma (Mediderma)»росте й розбудовуються на сучасному дерматологичном ринку.

Професійна косметика ТМ Peclavus

призначена для медичного та загального догляду за ногами. Косметичні засоби для педикюру об'єднали в собі знання і більш ніж піввіковий досвід провідних фахівців Школи Хельмута Рука - першої школи подології в Німеччині, отримала державний статус.

Ефективність професійних косметичних засобів для педикюру "Peclavus" багато в чому обумовлена високими концентраціями в них активних речовин і ретельно збалансованими формулами.

Засоби для догляду за ногами GEHWOL (Геволь)

відомі всьому світу вже майже півтора століття. І можна сміливо заявити, що сьогодні - це краща пропозиція на ринку.

Досвід і знання, накопичений фірмою за довгі роки дозволяють стверджувати, що кожен покупець зможе знайти в її асортименті індивідуальне рішення будь-якої проблеми догляду за ногами.

Nail Tek

американська професійна косметична лінія, яка призначена для відновлення нігтів і догляду за шкірою рук. Nail Tek (Неіл Тек) - це комплексні засоби, якими користуються в спеціальних СПА-салонах. Властивості даної косметики - живити нігтьові пластини зсередини і зовні, зміцнюючи їх з обох сторін.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео